Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Szybki przyrost masy mięśniowej

Cena: 627,00 zł 627.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Program dla osób pragnących przybrać na wadze w przyśpieszonym tempie. Rozbudowany skład programu zapewnia poprawę metabolizmu oraz przyswajalności składników odżywczych. Prawidłowe codzienne odżywianie połączone z systematycznym stosowaniem suplementów tego programu korzystnie wpłynie na szybszy przyrost masy mięśniowej oraz dobre samopoczucie.

Szybki przyrost masy mięśniowej to zestaw aż 7 odpowiednio skomponowanych produktów Herbalife. Każdy z nich posiada inne działanie. Wszystkie razem zaś powodują szybkie zbudowanie kształtnego ciała i uzupełniają wszelkie niedobory związane z niewłaściwym odżywianiem lub brakiem odpowiedniej ilości czasu, by o siebie zadbać. Program może być też z powodzeniem stosowany przez sportowców ze względu na dużą dawkę białka w 100% łatwoprzyswajalnego - budulca silnych mięśni.

Zalecane

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Szybkie i spektakularne efekty;
  • Preparaty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia;
  • Szybkie i trwałe uczucie sytości na długi czas;
  • Szybki sposób na zapewnienie sobie energii potrzebnej na cały dzień;
  • Alternatywa dla kolejnych filiżanek kawy - co jest mniejszym obciążeniem dla serca i układu nerwowego;
  • Nie obciąża żołądka;
  • Prosty sposób na zbudowanie masy mięśniowej;
  • Idealnie nadaje się do suplementacji: witamin, białka i inny ważnych składników odżywczych;
  • Szybka regeneracja mięśni;
  • Koktajle Herbalife mogą zastąpić 1 lub 2 posiłki - także tylko „przed“ i „po“ treningu.

Co to oznacza dla Ciebie?

Szybki przyrost masy mięśniowej to program wyjątkowy. Przygotowany dla osób, które nie lubią czekać na efekty swojej pracy i chcą je widzieć jak najszybciej. Mowa tu głównie o sportowcach i osobach, które chciałyby zmienić swój kształt sylwetki nie obrastając przy tym w tłuszcz. Produkty Herbalife wchodzące w jego skład pomagają też zoptymalizować funkcje organizmu, dostarczając mu odpowiednich dziennych dawek niezbędnych witamin i minerałów.

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

3 x Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują.

 

Formuła 3 - Błonnik i Zioła

2 x Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.

 

Cell Activator

Cell Activator

Suplement diety o wszechstronnym działaniu. To nowoczesny zestaw naturalnych mikroelementów i składników botanicznych, uzupełniający odżywianie na poziomie komórkowym. Pomaga w przyswajaniu ważnych składników odżywczych z pożywienia oraz przyspiesza ich przekształcanie w energię.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

BIBLIOTEKA FILMÓW Z PRZEPISAMI
Biblioteka filmów z przepisami na koktajl Herbalife
 
STWÓRZ SWÓJ KOKTAJL HERBALIFE
Stwórz swój koktajl Herbalife
 

 

POBIERZ KATALOG Z PRZEPISAMI
Pobierz katalog z przepisami na koktajl Herbalife
 

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli, nasze karty
z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują!

PRZYGOTOWANIE FORMUŁY 1

Przygotuj Koktajl Formuła 1 mieszając dwie łyżki ulubionego smaku
z 250ml odtłuszczonego mleka, a otrzymasz zdrowy posiłek
w szklance. W ramach programu kontroli wagi zastąp dwa posiłki pysznymi koktajlami Formuła 1 i zjedz jeden odżywczy posiłek. Dla zdrowego odżywiania lub utrzymania wagi zastąp jeden posiłek dziennie koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa odżywcze posiłki. Koktajl Formuła 1 ma wysoką zawartość kluczowych witamin i minerałów. Zawiera także zbilansowaną kombinację białka sojowego oraz węglowodanów, dzięki czemu zachowasz uczucie sytości na dłużej
i utrzymasz wysoki poziom energii.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl