Protein Drink Mix
  • promocja

Protein Drink Mix Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Protein Drink Mix to idealny sposób na zwiększenie spożycia białka w ciągu dnia. Aby szybko przygotować pożywny napój białkowy, zmieszaj proszek z wodą. Możesz dodać go także wraz z wodą do ulubionego koktajlu, by uzyskać pyszny koktajl ze zwiększoną zawartością białka.

Porcja Protein drink mix dostarcza 108 kcal i 14,9 g wysokojakościowego białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Każda porcja zawiera także 20 witamin i minerałów, by pomóc Ci osiągnąć ich zalecane dzienne spożycie, m.in. witaminy z grupy B (tiaminę, ryboflawinę i witaminę B12) oraz miedź, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, cynk i mangan, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

KLUCZOWE KORZYŚCI

Stosując Protein Drink Mix zapewniasz organizmowi najlepszą dawkę protein oraz skutecznie kontrolując swoją wagę. Główne korzyści:

  • Wysokobiałkowy napój,
  • Szybkie zwiększenie ilości białka,
  • Redukuje tkankę tłuszczową,
  • Usprawnia metabolizm,
  • Wspiera budowę i regenerację mięśni po wysiłku,
  • Idealny dodatek do koktajlu lub przekąska w ciągu dnia bez dodatku cukru.

SPOSÓB UŻYCIA

Zmieszaj dwie łyżki (28 g) proszku z 250 ml zimnej wody. Wypijaj przed południem lub po południu, by lepiej zaspokajać swoje indywidualne zapotrzebowanie na białko. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

SKŁAD PRODUKTU

Zawartość: 588g

 

Formuła 3 odżywka białkowa - etykieta opakowania

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl