Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje
Dieta Herbalife

Dieta dopasowana

 

Każdy organizm jest inny, różnimy się nie tylko wiekiem, płcią, trybem życia, ale mamy również różne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Skuteczność diety jest zależna od poziomu metabolizmu, stanu zdrowia, ilości wody, mięśni szkieletowych, zawartości tkanki tłuszczowej i ilości zbędnych kilogramów. Aby osiągnąć swoje cele potrzebujemy rozwiązań żywieniowych, dostosowanych do naszych indywidualnych preferencji.

Program z suplementami Herbalife dobierany jest indywidualnie w zależności od Twojego celu, oczekiwań i potrzeb, uwzględniając stan zdrowia, sposób odżywiania i styl życia. Produkty Herbalife wspierają naturalne procesy wzmacniające i oczyszczające nasz organizm.

 

Dieta profesjonalna

 

Firma Herbalife posiada własną, niesamowitą Radę Naukowo-Medyczną, która prowadzi badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy i wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi, uwzględniając doniesienia o rezultatach kuracji nadsyłane przez klientów i dystrybutorów.

W skład Rady wchodzą wybitne autorytety światowe min. prof. Louis Ignarro- zdobywca nagrody Nobla, prof. David Heber oraz guru przemysłu fitness w Ameryce Luigi Gratton, który to z ramienia firmy stał się doradcą i dietetykiem wspaniałej drużyny piłkarskiej Los Angeles Galaxy oraz słynnego piłkarza Davida Beckhama.

Firma Herbalife posiada swoje Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim* (Center for Human Nutrition at UCLA), w którym prowadzi badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu. Ponadto, wielu lekarzy i innych przedstawicieli służby zdrowia na całym świecie stosuje produkty Herbalife zarówno na sobie, jak i w swojej praktyce.

 

Dieta bezpieczna

 

Zioła są najzdrowszym źródłem naturalnego pożywienia, ponieważ są bogate w witaminy, minerały, składniki pokarmowe pobudzające trawienie oraz składniki odżywcze ważne dla życia ludzkiego.

Skład mieszanki ziół zastosowanych w produktach Herbalife został ustalony przez ekspertów celem uzyskania maksymalnych wartości odżywczych. Użyte zioła są wolne od zanieczyszczeń i środków owadobójczych, uprawiane na terenach nie skażonych pestycydami.

Produkcja tabletek z mieszanek ziołowych odbywa się pod ścisłą kontrolą, która gwarantuje czystość i właściwy skład, ich działanie, to wprowadzanie z pożywieniem do organizmu niepowtarzalnej, unikatowej mieszanki działających silnie biologicznie składników, które działają na nasz organizm łagodnie, bez skutków ubocznych. Produkty są wytwarzane przy użyciu wysokiej jakości składników, wg. ściśle kontrolowanych, restrykcyjnych procedur i odpowiadają normom i regulacjom prawnym krajów, w których są sprzedawane.

 

Dieta skuteczna

 

Skuteczne odchudzanie, to takie, które jest dostosowane indywidualnie do każdego. Każdy z nas jest inny pod względem fizjologicznym, ma inne przyzwyczajenia żywieniowe i prowadzi inny styl życia. Skuteczność diety zależy od stopnia jej dostosowania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. To, co odpowiada jednym, może być całkowicie nieskuteczne dla innych i na odwrót. Jest to szczególnie prawdziwe, jeżeli chodzi o gusty żywieniowe. Szybko stracimy ochotę i zapał do odchudzania, jeśli menu będzie składało się wyłącznie z produktów, których nie lubimy.

Program Herbalife przeszedł intensywne badania kliniczne w USA i Wielkiej Brytanii. Wszystkie przeprowadzone badania wykazały, że produkty Herbalife są bezpieczne i skuteczne zarówno w krótkim jak i długim okresie czasu. Oprócz tego każdy pakiet produktów Herbalife przechodzi badanie jakości, tak aby zapewnić zgodność z normą w każdym miejscu na świecie.

Efekty jakie uzyskali nasi klienci na produktach, a także 30-letni fakt istnienia Firmy świadczą o tym ,że produkty Herbalife są najlepsze !

 

 

Programy Herbalife na Odchudzanie       Programy Herbalife na Przyrost Masy Ciała       Programy Herbalife na Poprawę Zdrowia i Samopoczucia

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl