Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Program zdrowe serce PLUS

Cena: 404,00 zł 404.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Wyjątkowe wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania serca. Polecany także dla sportowców, których serce narażone jest na większy wysiłek. W skład programu wchodzą 3 produkty, na które składają się komponenty wspomagające pracę serca o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Program nie tylko chroni serce, ale również poprawia ogólną kondycję układu wydolnościowego.

 

Suplement Herbalife nie jest przeznaczony do leczenia

Program odżywczy nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Zdrowy, zbilansowany posiłek całkowicie bezpieczny dla serca;
  • Łatwa kontrola masy ciała, dzięki czemu serce może pracować bez zaburzeń i obciążeń;
  • Szybka regeneracja utraconych sił;
  • Naturalne źródło energii, dzięki czemu serce również nie musi pracować ze zdwojoną siłą;
  • Źródło niezbędnych dla utrzymania serca w dobrej kondycji kwasy Omega-3;
  • Pomoc w przyrządzeniu niskokalorycznego, ale pełnego wartości odżywczych posiłku;
  • Alternatywa dla kolejnych filiżanek kawy;
  • Szybkie działanie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Twoje serce jest codziennie narażone na tysiące obciążeń: stres, wysiłek, używki. Często dodatkowym obciążeniem jest dla niego zbyt duża masa ciała lub za duża ilość tkanki tłuszczowej. Aby wesprzeć serce w tych trudnych dla niego warunkach, które często nieświadomie sami mu stwarzamy, Herbalife opracował specjalny program Program zdrowe serce PLUS, w którego skład wchodzą 3 produkty mające za zadanie zredukować Twoją masę ciała i poziom tkanki tłuszczowej na tyle, aby odciążyć Twoje serce. Ponadto dostarczyć mu niezbędnych dla jego ochrony i prawidłowego funkcjonowania składników takich jak białko sojowe czy kwasy tłuszczowe Omega-3 i to w ilości odpowiadającej dziennemu zapotrzebowaniu.

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Formuła 1 jest idealnym produktem dla osób, które zdają sobie sprawę z konieczności troski o własne zdrowie. Stanowi ona szybki w przygotowaniu i zdrowy posiłek, zapewniający odpowiednie odżywianie każdego dnia. Zawiera wysoką zawartość kluczowych składników odżywczych: wysokiej jakości białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany, błonnik oraz witaminy i minerały. Każdy koktajl odżywczy dostarcza 17,5 g białka, które zawiera 5,8 g zdrowego dla serca białka sojowego.

 

Niteworks

Niteworks

Produkt, którego twórcą jest prof. Louis Ignarro, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Kluczowy produkt w programie Zdrowe serce, dostarcza podstawowe aminokwasy, które wspomagają naturalną produkcję tlenku azotu, a także korzystne antyoksydanty.

 

Herbalifeline Max

Herbalifeline Max

To jedno z najlepszych źródeł omega-3, które wspiera optymalne i zdrowe odżywianie. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w Herbalifeline Max Herbalife pomogą utrzymać dobre samopoczucie psychiczne i zdrowe serce. Produkt polecany wszystkim, którzy chcieliby w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie. Omega 3 jest przeznaczona także dla osób, których dieta jest uboga w tłuste ryby morskie, które są największym źródłem kwasów tłuszczowych.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

BIBLIOTEKA FILMÓW Z PRZEPISAMI
Biblioteka filmów z przepisami na koktajl Herbalife
 
STWÓRZ SWÓJ KOKTAJL HERBALIFE
Stwórz swój koktajl Herbalife
 

 

POBIERZ KATALOG Z PRZEPISAMI
Pobierz katalog z przepisami na koktajl Herbalife
 

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli, nasze karty
z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują!

PRZYGOTOWANIE FORMUŁY 1

Przygotuj Koktajl Formuła 1 mieszając dwie łyżki ulubionego smaku
z 250ml odtłuszczonego mleka, a otrzymasz zdrowy posiłek
w szklance. W ramach programu kontroli wagi zastąp dwa posiłki pysznymi koktajlami Formuła 1 i zjedz jeden odżywczy posiłek. Dla zdrowego odżywiania lub utrzymania wagi zastąp jeden posiłek dziennie koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa odżywcze posiłki. Koktajl Formuła 1 ma wysoką zawartość kluczowych witamin i minerałów. Zawiera także zbilansowaną kombinację białka sojowego oraz węglowodanów, dzięki czemu zachowasz uczucie sytości na dłużej
i utrzymasz wysoki poziom energii.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl