Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Program na wzmocnienie kości

Cena: 266,00 zł 266.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wzmocnić swoje kości lub uzupełnić niedobory wapnia. W skład programu Program na wzmocnienie kości wchodzą preparaty o wysokiej zawartości wapnia.

Jest to z kolei składnik, którego niedobory mogą owocować pogorszeniem stanu kośćca, jak i spowodować osłabienie zębów. Wszystkie preparaty powstały na bazie naturalnych komponentów, co czyni je zupełnie bezpiecznymi, także dla osób starszych.

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Preparaty dostarczają nie tylko wapń ale również zdrowe tłuszcze, węglowodany, błonnik, minerały oraz witaminy;
  • Kompleksowa ochrona nie tylko dla układu kostnego, ale również dla całego ustroju;
  • Alternatywa dla tradycyjnych posiłków;
  • Łatwy sposób na wyrównanie niedoborów wapnia i wielu innych składników odżywczych;
  • Naturalne składniki;
  • Nie powoduje uczuleń;
  • Nie podrażnia żołądka;
  • Profilaktyczna pomoc dla osób cierpiących na osteoporozę czy przechodzących zmiany hormonalne (menopauza).

Co to oznacza dla Ciebie?

Łamliwe kości czy słabe zęby, to wynik wielu zaniedbań z naszej strony, jakich dopuszczaliśmy się w stosunku do swojego ustroju. Nieprawidłowa dieta, niezdrowy tryb życia, a także - niezależne od nas - pewne biochemiczne zmiany w naszym ustroju mogą pogorszyć stan kośćca, jak i zębów. Z tego też względu Herbalife przygotował swój unikalny Program na wzmocnienie kości. Dzięki niemu nie tylko wzmocnimy swój układ kostny, ale również możemy wpłynąć na regenerację ogólną ustroju. Warto przy tym nadmienić, że preparaty te sprzyjają też regulacji masy ciała, a jak wiadomo to ile ważymy, również może odbijać się na stanie układu kostnego.

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Formuła 1 jest idealnym produktem dla osób, które zdają sobie sprawę z konieczności troski o własne zdrowie. Stanowi ona szybki w przygotowaniu i zdrowy posiłek, zapewniający odpowiednie odżywianie każdego dnia. Zawiera wysoką zawartość kluczowych składników odżywczych: wysokiej jakości białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany, błonnik oraz witaminy i minerały.

 

Formuła 3 - Błonnik i Zioła

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.

 

Xtra-Cal

Xtra Cal

Dostarcza wapń i inne składniki odżywcze niezbędne do utrzymania zdrowych, mocnych kości. To najbardziej skoncentrowana i najłatwiej przyswajalna z dostępnych postać wapnia wzbogacona w witaminę D /niezbędną w procesie wchłaniania wapnia/, magnez / wspomagający absorpcję wapnia/.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

BIBLIOTEKA FILMÓW Z PRZEPISAMI
Biblioteka filmów z przepisami na koktajl Herbalife
 
STWÓRZ SWÓJ KOKTAJL HERBALIFE
Stwórz swój koktajl Herbalife
 

 

POBIERZ KATALOG Z PRZEPISAMI
Pobierz katalog z przepisami na koktajl Herbalife
 

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli, nasze karty
z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują!

PRZYGOTOWANIE FORMUŁY 1

Przygotuj Koktajl Formuła 1 mieszając dwie łyżki ulubionego smaku
z 250ml odtłuszczonego mleka, a otrzymasz zdrowy posiłek
w szklance. W ramach programu kontroli wagi zastąp dwa posiłki pysznymi koktajlami Formuła 1 i zjedz jeden odżywczy posiłek. Dla zdrowego odżywiania lub utrzymania wagi zastąp jeden posiłek dziennie koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa odżywcze posiłki. Koktajl Formuła 1 ma wysoką zawartość kluczowych witamin i minerałów. Zawiera także zbilansowaną kombinację białka sojowego oraz węglowodanów, dzięki czemu zachowasz uczucie sytości na dłużej
i utrzymasz wysoki poziom energii.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl