Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Program podstawowy odżywczy

Cena: 276,00 zł 276.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Doskonały i zdrowy sposób na dostarczenie organizmowi wszystkiego, co najważniejsze, by mógł prawidłowo funkcjonować. Program odżywczy dla wegetarian składa się z 3-ech komponentów. Rolą każdego z nich jest dostarczenie ustrojowi odpowiedniej, dziennej dawki niezbędnych składników odżywczych.

Ponieważ skład poszczególnych preparatów opiera się na naturalnym białku sojowym, wegetarianie nie muszą obawiać się o zaburzenie sposobu swojego odżywiania. Program ma za zadanie uzupełnić wszelkie niedobory. Jego plusem jest możliwość zastąpienia przy pomocy Koktajlu Odżywczego Herbalife jednego a nawet dwóch posiłków w ciągu dnia.

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Smaczny i zdrowy sposób na wyrównanie wszelkich niedoborów składników o wysokiej wartości odżywczej;
 • Prostota przygotowania;
 • Łatwa kontrola wagi – masy ciała;
 • Duży wybór smaków;
 • Wsparcie dla kości i zębów;
 • Pożywienie dla mięśni;
 • Utrzymanie dobrego samopoczucia w ciągu całego dnia;
 • Komplet niezbędnych witamin;
 • Wyrównanie niedoborów energetycznych;
 • Wsparcie dla układu nerwowego;
 • Wsparcie dla układu immunologicznego;
 • Pomoc w walce z wolnymi rodnikami.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dieta wegetariańska nie zawsze pozwala na dostarczenie ustrojowi dokładnie tego, co jest mu potrzebne. Niedobór witamin czy minerałów, może doprowadzić do osłabienia kondycji fizycznej i psychicznej. Może też zaburzyć funkcjonowanie układu immunologicznego. I właśnie dlatego powstał ten właśnie Program Podstawowy Odżywczy. Jego zadaniem jest wyposażenie ustroju w komplet niezbędnych dla niego składników odżywczych. Dzięki temu łatwiej o dobry nastrój oraz energię w ciągu całego długiego dnia. Program ten sprzyja też utrzymaniu właściwej wagi. Osoby, które intensywnie trenują a są na diecie wegetariańskiej, mogą liczyć, że dzięki temu programowi szybciej zbudują masę mięśniową beztłuszczową.

SKŁAD PRODUKTU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

 

 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wspomaga odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.

 

Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - zestaw witamin i minerałów

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

BIBLIOTEKA FILMÓW Z PRZEPISAMI
Biblioteka filmów z przepisami na koktajl Herbalife
 
STWÓRZ SWÓJ KOKTAJL HERBALIFE
Stwórz swój koktajl Herbalife
 

 

POBIERZ KATALOG Z PRZEPISAMI
Pobierz katalog z przepisami na koktajl Herbalife
 

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli, nasze karty
z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują!

PRZYGOTOWANIE FORMUŁY 1

Przygotuj Koktajl Formuła 1 mieszając dwie łyżki ulubionego smaku
z 250ml odtłuszczonego mleka, a otrzymasz zdrowy posiłek
w szklance. W ramach programu kontroli wagi zastąp dwa posiłki pysznymi koktajlami Formuła 1 i zjedz jeden odżywczy posiłek. Dla zdrowego odżywiania lub utrzymania wagi zastąp jeden posiłek dziennie koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa odżywcze posiłki. Koktajl Formuła 1 ma wysoką zawartość kluczowych witamin i minerałów. Zawiera także zbilansowaną kombinację białka sojowego oraz węglowodanów, dzięki czemu zachowasz uczucie sytości na dłużej
i utrzymasz wysoki poziom energii.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl