Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Pakiet Partnerski Herbalife

Cena: 197,41 zł 197.41
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Pakiet Partnerski Herbalife (PPH) to początek drogi do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu. Zestaw zawiera materiały informacyjne na temat biznesu, podstawowe bazowe produkty Herbalife oraz licencje dystrybutorską.

Współpraca z firmą Herbalife daje Ci wielkie możliwości na zmianę statusu oraz stylu życia. To miejsce, gdzie możesz wykorzystać drzemiące w Tobie od zawsze możliwości lub miejsce, gdzie masz szansę na zdobycie wiedzy, która pozwoli na osiągnięcie sukcesu finansowego. Herbalife to jeden z najlepszych planów marketingowych, który został opracowany w taki sposób, by maksymalizować nagrody uzyskiwane za wysiłek włożony w pracę i dawać natychmiastowe i stałe dochody.

 • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować;
 • Możesz być swoim szefem i pracować w domu;
 • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny;
 • Korzystasz z szerokiej gamy suplementów na naturalnej bazie na warunkach preferencyjnych;
 • Oferujesz swoim klientom najlepsze produkty na rynku a zarazem prosty sposób kontroli wagi i zdrowego stylu życia;
 • Zmieniając życie innych masz niepowtarzalną szansę na zmianę swojego życia na lepsze.

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

CO ZAWIERA PAKIET ?

Pakiet Partnera Herbalife (PPH) jest elegancką designerską torbą w kolorze czarno-zielonym z widocznym dużym logo Herbalife. Wewnątrz pakietu znajduje się:

 • Formuła 1 – Koktajl Odżywczy o smaku waniliowym
 • Super shaker
 • Łyżka

Otrzymujesz również

 • obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife
 • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 90-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok o d jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Możliwości finansowe

Nawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

Więcej informacji?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

 • Jak dokładnie wygląda współpraca;
 • Na jakie zarobki mogę liczyć w Herbalife;
 • Co należy dokładnie robić;
 • Czy jest to opłacalny biznes;
 • W jaki sposób firma Herbalife pomaga swoim Dystrybutorom.

KLIKNIJ - dowiedz się więcej na temat korzyści ze współpracy z Herbalife

Zadzwoń do nas i porozmawiaj bezpośrednio telefonicznie, numery tel. w dziale KONTAKT

OD CZEGO ROZPOCZĄĆ ?

Należy zacząć od zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife (PPH) i podpisać licencję z firmą Herbalife.

Dwie formy zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife (PPH)

Do niedawna Pakiet można było zakupić wyłącznie za pośrednictwem innego aktywnego Partnera Herbalife zamawiając zestaw lub otrzymując go bezpośrednio. Wraz z międzynarodową ekspansją firmy i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiono, teraz już w Polsce system elektronicznej (internetowej) rejestracji nowych Dystrybutorów wraz z zakupem Pakietu Partnerskiego.

Zakup w naszym sklepie

Zestaw możesz zakupić w sposób tradycyjny, jak do tej pory składając zamówienie u Partnera, czyli w naszym sklepie internetowym. Za pośrednictwem wybranej opcji czyli kuriera GLS lub Poczty Polskiej dostarczymy paczkę zawierającą zamówiony zestaw następnego dnia roboczego.

 

KUPUJĘ PAKIET

 

Zakup Pakiet bezpośrednio w Centrali Herbalife Polska

Wybierając tę opcję za Pakiet Partnerski Herbalife możesz zapłacić od razu składając zamówienie bezpośrednio poprzez stronę internetową Herbalife Polska. Wypełniając specjalny formularz należy podać numer ID Partnera oraz pierwsze trzy litery nazwiska Partnera wprowadzającego (poniżej na buttonie), który zarazem stanie się Twoim bezpośrednim tzw. Sponsorem, czyli osobą, która wprowadzi Cię do świata Herbalife i na którą będzie zawsze można liczyć w razie potrzeby.

 

Dokonaj zakupu IBP w Herbalife Polska

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl