Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Herbalife24: Rebuild Strength

Cena: 202,00 zł 202.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Rebuild Strength to napój energetyzujący o przyjemnym czekoladowym smaku. W jego składzie znajduje się potężna dawka białek, dzięki czemu o wiele szybciej i łatwiej zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Preparat pozwala również na szybkie uzupełnienie niedoborów żelaza – niezbędnego do wytwarzania energii i produkcji czerwonych krwinek. Żelazo odpowiedzialne jest też za dotlenienie komórek, dzięki czemu organizm staje się jeszcze bardziej wytrzymały na fizyczne obciążenia.

Rebuild Strenght polecany jest dla:

  • wszystkich osób uprawiających sporty siłowe,
  • osób uprawiających crossfit – po treningu,
  • osób budujących beztłuszczową masę mięśniową,
  • osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko.

 

dr John Heiss prezentuje Rebuild Strength z serii Herbalife24Produkt Rebuild Strength Herbalife24 to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.

Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

 

ZAWARTOŚĆ: 1000 g

Herbalife 24 - Rebuild Strength - Etykieta Produktu

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Doskonały dla osób uprawiających treningi anaerobowe.
  • Zawiera aż 25 g białka pełniącego znaczącą rolę w budowaniu i utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.
  • Zawiera kazeinę i wysokojakościowe białko serwatkowe, przez co jest doskonałym źródłem cennych aminokwasów.
  • Zawiera żelazo biorące udział w wytwarzaniu energii, produkcji krwinek czerwonych oraz transporcie tlenu do komórek.
  • Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji poprawiających smak.
  • Ma pyszny czekoladowy smak.

Co to oznacza dla Ciebie?

Regeneracja mięśni tuż po wysiłku pozwala nie tylko na lepsze samopoczucie. Wspiera też redukcję tkanki tłuszczowej i przyczynia się do łatwiejszego zbudowania smukłej i wysportowanej sylwetki. Napój Rebuild Strength pomaga w osiągnięciu takiego rezultatu w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo stanowi świetne wsparcie – nie tylko dla mięśni ale również dla wyczerpanego po treningu ciała. Ponadto jest on doskonałym źródłem żelaza - ważnego dla dobrej kondycji naszego układu krwionośnego. Preparat dostarcza nam także niezbędnych aminokwasów. Już kilka jego łyków sprawia, że na nowo czujesz przypływ energii i możesz dalej funkcjonować na wysokich obrotach.

CZĘSTE PYTANIA

Produkt Rebuild Strength zawiera 24 gramy białka. Czy to nie za dużo?

Produkt Rebuild Strength ma pomóc sportowcom w budowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej. W zasadzie Międzynarodowy Komitet Olimpijski wydał oświadczenie zachęcające sportowców biorących udział w intensywnych treningach do spożycia 15 do 25 gram białka po każdym treningu. Rebuild Strength to doskonałe, niskotłuszczowe źródło białka, uzupełniające dietę sportowca. Dla porównania dorośli powinni spożywać dziennie 1 gram białka na kilogram masy ciała, co daje około 70 g w przypadku osoby ważącej średnio 70 kg. Sportowcy podejmujący wysiłek fizyczny potrzebują o wiele więcej białka, by zwiększyć obieg białka w organizmie. Powinni więc spożywać od 1,5 do 2 g na kilogram masy ciała lub po prostu do 150 g dziennie.

Suplementy moich znajomych zawierają samo białko. Dlaczego product Rebuild Strenght zawiera węglowodany, a zwłaszcza cukier? Czy cukier nie jest szkodliwy?

Efektywny anabolizm (wzrost) mięśni jest zależny od insuliny, a ta normalnie jest uwalniana podczas przyjmowania węglowodanów. W przypadku produktu Rebuild Strength starannie zaplanowano skład, tak, aby organizm otrzymał mieszankę węglowodanów, których metabolizm przebiega i wolniej, i szybciej. To umożliwia uzyskać ilość insuliny, która pozwoli na optymalne wykorzystanie 24 g wysokiej jakości białka.

Czy w przypadku sporządzania mieszanki mogę użyć substytutu mleka (na przykład mleka sojowego lub migdałowego)?

Tak. Nasz produkt znakomicie rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu ten suplement żywieniowy o doskonałym smaku można spożyć wszędzie i o każdej porze. Niemniej wykorzystanie mleka lub jego substytutu zapewni dodatkowe wartości odżywcze.

Czy produkt Rebuild Strength może być przyjmowany przez osoby, które pragną zwiększyć masę, mimo że nie są sportowcami?

Polecamy zasięgnięcie porady lekarza przed próbą wprowadzenia do diety tego suplementu w celu zwiększenia masy ciała. Rebuild Strength zawiera białko, które ma pomóc w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej przez osoby aktywne fizycznie.

STOSOWANIE

Wsypać 50 g (5 miarek) proszku do 250 ml wody i energicznie zamieszać. Wypić w ciągu 30 minut od zakończenia treningu siłowego.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl