Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Herbalife24: Rebuild Endurance

Cena: 224,00 zł 224.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Rebuild Endurance to sproszkowane białko serwatkowe plus węglowodany oraz witaminy: B1,B2, C i żelazo. Stworzony z nich napój posiada silne właściwości regenerujące i wspomagające budowę -rzeźbę ciała. Produkt posiada przyjemny waniliowy smak. Pozbawiony jest substancji słodzących, co czyni go przyjaznym dla naszej wagi i sylwetki. Nie obciąża serca, chociaż działa wyraźnie pobudzająco. Wspomaga treningi wytrzymałościowe i sporty siłowe.

Czy wiesz że ..?

Regeneracja to nieodzowny element treningów sportowych. Osobom uprawiającym sport zaleca się w ciągu około 30 minut po zakończeniu treningu, spożywanie 1 – 1,5 g węglowodanów na każdy kg masy ciała w celu uzupełnienia glikogenu, zużytego podczas długotrwałego wysiłku fizycznego.

5 płaskich miarek proszku, należy wsypać do 250ml wody. Następnie energicznie wymieszać. Napój gotowy do natychmiastowego spożycia, nie później jednak niż 30 minut od zakończenia treningu.

 

dr John Heiss prezentuje Rebuild Endurance z serii Herbalife24


Produkt Rebuild Endurance Herbalife24 to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.

Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

 

ZAWARTOŚĆ: 1000 g

Herbalife 24 - Rebuild Endurance - Etykieta Produktu

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Porządny zastrzyk energii dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe – 188kcal/porcja.
  • Zawiera kazeinę i wysokojakościowe białko serwatkowe, przez co jest doskonałym źródłem cennych aminokwasów.
  • Zawarte w napoju białko wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
  • Zawiera 36 g specjalnie dobranych węglowodanów.
  • Napój Rebuild Endurance Herbalife został wzbogacony o witaminy B1, B2, C, e oraz żelazo.
  • Ma przyjemny, waniliowy smak.
  • Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji poprawiających smak.

Co to oznacza dla Ciebie?

Sportowcy często narzekają, że po treningu nie mają już siły ani energii na inne czynności. Dlatego często rezygnują z ich przeprowadzenia w sytuacji, gdy mają w perspektywie jeszcze inne zadania do wykonania. Każdy kto nie chciałby rezygnować z cyklu swoich treningów, powinien sięgnąć po ten rewelacyjny napój białkowo – węglowodanowy. Rebuild Endurance pomaga bowiem szybko zregenerować utracone siły i pobudzić organizm do dalszej wytężonej pracy i aktywności. Dodatkową korzyścią, jaką można czerpać z jego spożycia to szybsze osiągnięcie widocznych efektów w postaci ładnie wyrzeźbionego ciała – pozbawionego zbyt grubej warstwy tkanki tłuszczowej. Ogromnym plusem tego preparatu jest też jego niska zawartość kalorii oraz fakt, że dostarcza organizmowi niezbędnych witamin, minerałów, aminokwasów oraz węglowodanów.

CZĘSTE PYTANIA

Jakie białko zawarte jest w produkcie Rebuild Endurance?

Rebuild Endurance zawiera jedynie białko pochodzące z nabiału, stanowiące mieszankę oczyszczonego białka mlecznego, wzbogaconego oczyszczonym białkiem serwatkowym oraz kazeiną.

Dlaczego napój regeneracyjny zawiera więcej węglowodanów niż białek?

Regeneracja po ćwiczeniach aerobowych ma charakter dwufazowy. Po pierwsze poziom glikogenu w mięśniach wrócić musi do normy, a po drugie uszkodzona tkanka mięśniowa musi się zregenerować. Kolejne badania wykazują, że spożycie węglowodanów po ćwiczeniach aerobowych jest niezwykle ważne dla uzupełnienia zapasów glikogenu. Proces ten normalnie zajmuje 24 godziny, a spożycie bogatego w węglowodany suplementu w ciągu dwóch godzin po zakończeniu ćwiczeń jest niezwykle pomocne. Produkt Rebuild Endurance zawiera też 10 g białka, które pomoże w regeneracji tkanki mięśniowej.

Co to jest L-Karnityna i dlaczego jest ona zawarta w produkcie Rebuild Endurance?

Karnityna to związek chemiczny pozyskiwany z aminokwasów, który występuje w wielu produktach żywieniowych. Jest niezbędna jeśli chodzi o transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów i często nazywana jest „związkiem spalającym tłuszcz”. Została też poddana licznym badaniom, które wykazały, że jest ona też pomocna w regeneracji mięśni po ich obciążeniu podczas wysiłku fizycznego.

Jakie są zalety L-glutaminy?

L-glutamina to biologicznie aktywna forma aminokwasu istotnego dla utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. Co istotne, jest ona jednym z aminokwasów, których najbardziej brakuje w tkance mięśniowej po intensywnym wysiłku. L-glutamina wspiera też układ odpornościowy.

Czy podczas zażywania produktu Rebuild Endurance można brać suplementy zawierające żelazo?

Wytrzymałość sportowców zależy od tego, jak będzie przebiegał transport tlenu w ich organizmach. Żelazo jest niezbędne do produkcji czerwonych krwinek. Niemniej nie należy przekraczać zalecanych dawek dziennych, gdyż może to doprowadzić do zatrucia.

Czy w przypadku sporządzania mieszanki mogę użyć substytutu mleka (na przykład mleka sojowego lub migdałowego)?

Tak. Nasz produkt znakomicie rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu ten suplement żywieniowy o doskonałym smaku można spożyć wszędzie i o każdej porze. Niemniej wykorzystanie mleka lub jego substytutu zapewni dodatkowe wartości odżywcze.

STOSOWANIE

5 płaskich miarek proszku, należy wsypać do 250ml wody. Następnie energicznie wymieszać. Napój gotowy do natychmiastowego spożycia, nie później jednak niż 30 minut od zakończenia treningu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl