Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Herbalife24: Prolong

Cena: 132,00 zł 132.00
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Prolong Herbalife to sproszkowane białko serwatkowe z dodatkiem węglowodanów. Na jego bazie powstaje bardzo skuteczny energetyzujący napój proteinowo – węglowodanowy. Produkt pozwala szybciej zbudować masę mięśniową i zredukować tkankę tłuszczową. Ponadto przyczynia się do zoptymalizowania sił organizmu po to, aby sprostał on nawet najcięższemu treningowi. Napój wyróżnia wysoka osmolalność na poziomie 270 – 330 mOsm/kg wody.

Dla kogo został stworzony ten produkt ?

Napój proteinowo-węglowodanowy Prolong Herbalife polecany jest dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe oraz dla osób ciężko pracujących fizycznie.

 

dr John Heiss prezentuje Prolong z serii Herbalife24

Produkt Prolong Herbalife24 to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.

Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

 

ZAWARTOŚĆ: 900 g

Herbalife 24 - Prolong - Etykieta Produktu

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Prawdziwy zastrzyk energii dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe – 224 kalorie w jednej porcji.
  • Wysoka osmolalność na poziomie 270 – 330 mOsm/kg wody.
  • Zawiera 6,8 g białka serwatkowego, które wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
  • Zawiera maltodekstryny – postać węglowodanów szybko uzupełniających glikogen mięśniowy.
  • Napój Prolong Herbalife został wzbogacony o witaminy z grupy B (B1, B3, B6, B12), witaminę C, oraz kwas pantotenowy.
  • Ma przyjemny, cytrusowy smak.
  • Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji poprawiających smak.

Co to oznacza dla Ciebie?

Intensywny wysiłek fizyczny to spore obciążenie dla naszego organizmu. Niewłaściwie przygotowany i bez odpowiedniego wsparcia, szybko zużywa swoje rezerwy energii. Efekt? - szybkie wyczerpanie, ospałość, brak koncentracji. Jeśli jednak w trakcie wykonywanych czynności sięgniemy po napój Prolong od Herbalife, możemy być pewni, że dostarczamy organizmowi nie tylko niezbędnej energii, ale również ważnych dla niego składników odżywczych. Spożywanie tego napoju w czasie wyczerpującego treningu, może przynieść nam szybsze rezultaty i o wiele bardziej zadowalające. Jego lekki cytrynowy smak dodatkowo sprawia nam przyjemność.

CZĘSTE PYTANIA

Porcja produktu Prolong zawiera 250 kalorii. To o wiele więcej niż zawierały napoje dla sportowców spożywane przeze mnie do tej pory. Czy potrzebuję tak wielu kalorii?

Prolong został stworzony z myślą o intensywnych, długotrwałych ćwiczeniach aerobowych, na skutek których organizm potrzebuje dużo większej ilości kalorii. Tacy sportowcy jak pływacy, rowerzyści, biegacze i piłkarze mogą spalić ponad 1000 kalorii w ciągu godziny, których uzupełnienie jest bardzo istotne dla długości trwania wysiłku oraz dla regeneracji organizmu. Badania pokazały, że spożywanie węglowodanów podczas wysiłku wpływa pozytywnie na wydajność organizmu. Uwaga: Ilość spalanych kalorii zależna jest od wagi ciała sportowca, płci, intensywności ćwiczeń i warunków pogodowych. Zalecamy, aby każdy sportowiec spróbował ocenić sam, jakie stężenie produktu Prolong jest dla niego najlepsze.

Produkt Prolong zawiera fruktozę. Czym różni się ta fruktoza od syropu glukozowo-fruktozowego?

Fruktoza w produkcie Prolong jest naturalna, podczas gdy syrop glukozowo-fruktozowy to chemicznie zmodyfikowana forma syropu otrzymywanego z kukurydzy.

Produkt Prolong zawiera zarówno fruktozę, jak i glukozę. Dlaczego takie połączenie jest najlepszą opcją?

Glukoza i fruktoza wchłaniane są dzięki innym transporterom, które znaleźć można głównie w komórkach tkanki mięśniowej. W przypadku wysokiej koncentracji glukozy, jej transporter (GLUT4) ulega nasyceniu i nie może dostarczyć dodatkowych cząsteczek węglowodanów do komórek wykonującej duży wysiłek tkanki mięśniowej. Jednocześnie transporter fruktozy (GLUT5) nie jest w pełni wykorzystywany. Natomiast dzięki dodaniu fruktozy do produktu Prolong do komórek wykonujących pracę mięśni dostarczana jest dodatkowa ilość węglowodanów. Innymi słowami: Sportowcy mogą wykorzystać i spalić w ciągu godziny większą ilość kalorii, a w rezultacie cieszyć się większą wytrzymałością.

Czasem, kiedy mieszam produkt Prolong, na dnie butelki robią się grudki. Jak tego uniknać?

Zalecamy mieszanie produktu Prolong z wodą o temperaturze pokojowej, a nie lodowatej. Należy napełnić do połowy butelkę o objętości od pół litra do około 625 ml, a następnie dodać dwie płaskie miarki produktu Pronlong. Potem potrząsamy mocno butelką przez co najmniej 10 sekund, a na koniec dolewamy wody do pełna. Podczas godzinnego wysiłku fizycznego należy wypić jedną butelkę otrzymanego płynu.

Produkt Prolong zawiera białko. Czy w napoju dla sportowców potrzebne jest białko?

Niewielka ilość białka w produkcie Prolong, w stosunku 1:12 do węglowodanów, ma dwa zadania. Spożycie niewielkiej ilości białka podczas ćwiczeń pomaga zapobiec uszkodzeniu mięśni, a zarazem skraca czas odpoczynku. Zawarte w produkcie Prolong białko serwatkowe może też służyć jako trzecie źródło energii.

Rozumiem, że fruktoza to cukier prosty, niemniej mówiliście, że ma niski indeks glikemiczny. Jak to możliwe, że jej metabolizm trwa tak długo?

Fruktoza to monosacharyd. Nie zawiera długiego łańcucha cząsteczek cukru, który powinien ulec rozpadowi, nim zostanie wchłonięty. Fruktoza wchłaniana jest też dzięki innemu transporterowi cukru niż glukoza, inaczej przebiega jej metabolizm. Z tych przyczyn fruktoza nie powoduje tak dużego wydzielania insuliny, jak to jest w przypadku innych cukrów. Co za tym idzie, fruktoza jest cukrem, który dostarcza energii, nie powodując dużych zmian poziomu insuliny.

Jedna porcja produktu Prolong zawiera 500 mg sodu. Dlaczego tak dużo?

Sód to elektrolit niezbędny organizmowi podczas wysiłku. Badania wykazały, że podczas 90 minut meczu piłkarze mogą stracić ponad 1500 mg sodu. W ogólnodostępnych publikacjach podaje się, że w celu uzupełniania płynów sportowcy powinni otrzymywać 450 g do 1800 g sodu na litr. 500 g sodu w jednej porcji produktu Prolong równa się 1000 g sodu na litr i zapewnia odpowiednie nawodnienie oraz skurcze mięśni podczas ćwiczeń.

STOSOWANIE

4 płaskie miarki proszku wsypujemy do 250ml wody. Następnie intensywnie wstrząsamy i dolewamy następne 250ml wody. Napój jest gotowy od razu do spożycia, nie później jednak niż godzinę po przygotowaniu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl