Anna Maria Cieleń | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Dlaczego nie widzę ceny

Drodzy Klienci!

Firma Herbalife ma na celu dbałość o Państwa komfort, ale i bezpieczeństwo. Dlatego też cennik poszczególnych produktów jest niewidoczny po wejściu na jego kartę. Aby dowiedzieć się, jaka jest cena poszczególnych artykułów należy wcześniej się zarejestrować w serwisie. Takie utrudnienia wymogły na nas liczne odnotowane nieprawidłowości, które mają miejsce w obrębie sektora suplementów diety w Polsce, jak i wielu innych krajach. Cena produktów Herbalife wyświetla się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, zalogowaniu się lub dokonaniu rejestracji i wpisaniu specjalnego indywidualnego kodu.  Tego typu działania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa realizowanych przez nas transakcji, ale również pomagają obniżyć ryzyko zakupu produktów nieoryginalnych od przypadkowych handlarzy wystawiających do sprzedaży suplementy diety niewiadomego pochodzenia w swoich serwisach sklepowych lub na aukcjach internetowych.  Herbalife, jako firma z wieloletnim doświadczeniem i długą obecnością na rynku doskonale zna nieuczciwe zachowania potencjalnej konkurencji. Decydując się na takie rozwiązanie liczmy, że uda nam się skutecznie temu zapobiec, a tym samym dostarczyć Państwu skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne produkty.  Ukryta cena Herbalife znajduje się na każdym z serwisów Licencjonowanego Niezależnego Partnera Herbalife.

W jaki sposób najlepiej zabezpieczyć się przed nieuczciwymi sprzedawcami?

Wiarygodność serwisu (sklepu internetowego sygnowanego logo firmy), a za czym idzie również gwarancja oryginalności oferowanych suplementów diety można bardzo łatwo poznać. Otóż na każdym takim serwisie powinny znajdować się działy: KONTAKT oraz REGULAMIN. Po wejściu w zakładki powinni Państwo bez trudu znaleźć dane kontaktowe czyli: imię i nazwisko lub nazwa firmy (NIP, REGON), adres oraz unikalny numer ID Partnera Herbalife. Wszystkie te informacje i ich wiarygodność można potwierdzić dzwoniąc pod numer tel. : 22 703 76 00 przynależącym do Herbalife Polska.

Dlaczego unikalność produktów Herbalife jest taka istotna?

Przede wszystkim chodzi tu o bezpieczeństwo w czasie ich stosowania. Tylko oryginalne produkty są w stanie to zagwarantować. Po drugie każdy z produktów – jego skuteczność, działanie czy zastosowanie – można zawsze skonsultować z profesjonalnym dietetykiem. Ponadto oryginalne artykuły to także bezproblemowa możliwość ich zwrotu oraz fachowe doradztwo i kompleksowa opieka podczas trwania programu, ale i po odbyciu kuracji.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl